W dniu 17.06.2026 r. klasy 1a-2c oraz 4b wzięły udział w Festiwalu "Pod Gołym Niebem" w Zawadzkiem. Podczas wspaniałej atmosfery tego wydarzenia nasi uczniowie zaprezentowali utwory muzyczne z wykorzystaniem instrumentów. Wystąpili pięknie. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie.
Agnieszka Ryniak-Urbanowska, Honorata Cieplik-Dedyk, Beata Mikolaszek







