Ułatwienia dostępu

Uczniowie klasy 2a, na zaproszenie swojego kolegi Adama i jego Rodziców, spędzili miłe popołudnie w ich ogrodzie. Wspólne grillowanie, zabawy na świeżym powietrzu oraz czas spędzony razem dostarczyły wszystkim wielu pozytywnych emocji. Serdecznie dziękujemy Gospodarzom za gościnność, ciepłe przyjęcie i stworzenie tak miłej atmosfery. Dziękujemy!

Aleksandra Staneczek