Uczniowie klas III A i III E wraz z wychowawczyniami – panią Joanną Uchacz i panią Hanną Włodarską-Szczepańską, dzięki pani Beatce Rogóż-Boguckiej, mieli przyjemność odwiedzić Warsztat Terapii Zajęciowej przy Fundacji Dom w Opolu. Przemiła Pani Dyrektor oprowadziła wychowanków po budynku, w którym znajduje się szereg dobrze wyposażonych pracowni. Są to między innymi: sala rehabilitacyjna, pracownia komputerowa, artystyczna, gospodarstwa domowego, ceramiczna i techniczna. Wszyscy mogli podziwiać wspaniałe prace, które wykonali uczestnicy warsztatów pod okiem swoich opiekunów. Niektóre z nich można podziwiać i kupić w Galerii Biały Kruk w Opolu. Uczniowie poznali również zasady i regulamin tam panujący oraz mogli spotkać się z koleżankami i kolegami – absolwentami naszej szkoły, z czego najbardziej ucieszyli się.

                                                                           Hanna Włodarska-Szczepańska