Na Kręgielni w Szarej Wilii w Opolu rozegrany został Szkolny Turniej w Bowlingu. Udział wzięło 36 uczestników ZSS przy ul. Bytnara Rudego. Rozgrywki odbywały się w miłej atmosferze. Rywalizacja sportowa przebiegała zgodnie z zasadami fair play. Spotkaniu towarzyszyły duże emocje i radosny śmiech. Najmłodsi zawodnicy mieli okazję po raz pierwszy wziąć udział w zawodach bowlingowych i było to dla nich niesamowite przeżycie. Zwycięzcy otrzymali nagrody w postaci medali. W tej rywalizacji sportowej najwyższe wyniki uzyskali:
w szkole podstawowej w zespołach I – III
Szymon Nawrocki I m-ce, Miłosz Szwadrowski II m-ce, Piotr Ślęzak III m-ce,
w zespołach IV – VIII
Dawid Stotko I m-ce, Paweł Przybyła II m-ce, Wiktoria Paschenko III m-ce,
w zespołach szkoły specjalnej przysposabiającej do pracy
Adrian Nimpsz I m-ce, Jakub Wojtkowski II m-ce, Wiktoria Zarusińska III m-ce.

Alicja Wyszyńska