4 czerwca 2024 roku odbyła się wyjątkowa impreza integracyjna z okazji Dnia Dziecka. Zabawę rozpoczęliśmy od wspólnego spotkania na boisku szkolnym, gdzie na dzieci czekało wiele atrakcji przygotowanych specjalnie na tę okazję. Pierwszym punktem programu było spotkanie z dietetykiem klinicznym, panią Karoliną Gadawską. Pani Karolina opowiedziała o swojej pracy, zdrowym stylu życia i zasadach prawidłowego odżywiania, co wzbudziło duże zainteresowanie wśród uczniów. Następnie dzieci czekała wielka niespodzianka - III edycja MasterChef w naszej szkole! Tym razem uczestnicy musieli przygotować rogaliki drożdżowe z nadzieniem. Zapał i zaangażowanie, z jakim podeszli do tego zadania, były imponujące. Kolejną atrakcją były zawody sportowe. Każdy uczeń musiał zaliczyć 10 stacji z różnorodnymi konkurencjami, co dostarczyło mnóstwo emocji i radości. Rywalizacja odbywała się w duchu fair play, a wszyscy uczestnicy wykazali się wspaniałą sprawnością i zaangażowaniem. Na zakończenie na uczniów czekała słodka niespodzianka w postaci waty cukrowej, która była prawdziwym hitem wśród dzieci.
Cały dzień upłynął w miłej i przyjaznej atmosferze. Był to czas pełen uśmiechów, wspólnej zabawy i niezapomnianych wrażeń. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego wspaniałego wydarzenia, a przede wszystkim naszym uczniom, którzy swoją energią i entuzjazmem sprawili, że Dzień Dziecka 2024 na długo pozostanie w naszej pamięci.

Organizatorzy: 

Łucja Baron-Świerc, Sabina Polok-Klimek, Lucyna Łazarska, Dawid Kamalski, Paweł Szepielak