Niezmiernie nam miło poinformować, że nasza szkoła przystąpiła do projektu pt "Szkoła odpowiedzialna cyfrowo" SZKOŁA ODPOWIEDZIALNA CYFROWO to wspólnota uczniów, rodziców i nauczycieli, dla których wartością jest kształtowanie równowagi między korzystaniem z nowych technologii i świadomym tworzeniem realnych więzi poza przestrzenią Internetu. 
 
 
Ideą projektu jest łączenie szkół, dla których zachowanie równowagi między światem cyfrowym i analogowym jest wartością oraz umożliwienie wymiany dobrych praktyk między szkołami i innymi instytucjami.
 
 
Zapraszam do obejrzenia filmu promującego projekt. Link zamieszczam poniżej.
 
 
Wszelkie nowe informacjei materiały będą zamieszczane w zakładce Programy Szkolne jako kolejne artykuły (materiały)
 
Pozdrawiamy - koordynatorzy projektu: Krzysztof Śmigiel, Agata Wojczyszyn.